• slider
  • slider

ÖMEROĞLU ŞEKERLEME SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Tamamen doğaldır.

Üzüm çekirdeği, pekmez ve balın insan sağlığı için ne kadar gerekli bir ürün olduğu bilinci ile ürünümüzü yaparken yöremizde yetişen dünyaca meşhur Çal Karası üzümün pekmezi ve üzümün çekirdeğinin ögütülmesi ile elde edilen "Gari Marka" üzüm çekirdeği, yöremizin dağ köylerinden özenle seçilen doğal salgı balı ile ürünümüz geliştirilmiştir. Ürünümüzün her yönüyle doğal olması için yapay katkı maddesi ve tatlandırıcı kullanılmamıştır.

Temizlik önemlidir.

"Steril" ortamlarda özenle seçilmiş siyah üzüm çekirdekleri özel işlemlerden geçirilerek besin değeri ve doğal özelliği korunarak üretilmiştir.

Üretim esnasında kullanılan yöntem sayesinde ilave hiç bir kimyasal madde kullanılmamıştır. Üzüm çekirdeğine, üretim metodu sayesinde doğal kahve tadı ve kokusu kazandırılmıştır.

Öncelik sağlık.

Yapımında kullanılan, doğal meyve özleriyle zenginleştirilen tüm ürünlerimiz, besin değeri insan sağlığına yararlı olduğu gibi aynı zamanda bir çok hastalığı da önlemeye yardımcı olur. İçerisinde bulunan üzüm, pekmez, bal gibi besinler kalp-damar hastalıkları, cilt problemleri gibi bir çok hastalığın oluşmasında koruyucu etki yapmaktadır.

Ayrıca ürün geliştirme çalışmaları Pamukkale Üniversitesi desteği kapsamında tüm faaliyetlerine özenle devam etmektedir.